KONST / Litografier / Färglitografi 7712049
nr 771 2049
Färglitografi
Gunnar Larsson, Landskap. 26/95, signerad. 35x44
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 17:44:19
20/8 14:46:27
300 kr
20/8 17:28:14